fbpx

Cennik

Ile będzie kosztować Twój projekt wizualizacji 3D? Ostateczna cena naszych usług wynika ze specyfiku Twojego projektu lub potrzeb. Stawiamy na elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta dla tego dajemy wiele możliwość współpracy, tak aby klient sam mógł zdecydować jaka forma jest najlepsza dla niego.

Wizualizacje architektoniczne

Najczęściej usługa jest kierowana do deweloperów lub architektów w tym wypadku najlepiej się sprawdza współpraca na zasadzie ilości wykonanych kadrów. Koszt jednego ujęcia zależy od ilości pracy, stopnia skomplikowania szczegółów i czasu realizacji.

Wizualizacje wnętrz

Najczęściej usługa jest kierowana do deweloperów lub architektów w tym wypadku najlepiej się sprawdza współpraca na zasadzie ilości wykonanych kadrów. Koszt jednego ujęcia zależy od ilości pracy, stopnia skomplikowania szczegółów i czasu realizacji.

Wizualizacje produktowe

Ofertę najczęściej świadczymy na podstawie dostarczonej przez klienta dokładnej dokumentacji produktowej. Wszystko zależy od ilości kadrów, ilość wariantów danego produktu dla tego najlepsza opcją w tym wypadku jest stawka za kadr lub produkt. Wizualizacja produktowa daje wiele możliwości możemy przygotować gotowe packshot z wyciętym tłem nadaje się do druku lub w mniejszej jakości do Internetu. Możemy także zaprezentować produkt w 360 stopniach dowolnie go obracając lub przedstawić produkt w konkretnej aranżacji. Wycena jest uzależniona od wymagań klienta dla tego dopiero po zapoznaniu się z dokumentacji i wytycznymi klienta możemy przedstawić konkretną ofertę dla niego.

Wizualizacje 360 / spacery wirtualne

Wiemy jak szybko zmieniają się trendy dlatego chcąc zaoferować najwyższa jakość usług proponujemy spacery wirtualne dla najbardziej wymagających klientów. W tym wypadku usługa wyceniana na jest na podstawie liczby wykonanych ujęć. Masz pytanie jak to działa zapraszamy do kontaktu, wszystko wytłumaczymy.

Rzuty obiektów 3D, rzuty aksonometryczne

Usługa jest oferowana najczęściej jako dodatkowa opcja dla wizualizacji architektonicznej dla tego jak w przypadku wizualizacji architektonicznej najczęściej jest wyceniana za ilość wykonanych kadrów ale nie ma przeszkód aby wycenić ja na podstawie m2 czy stawki godzinowej.

Oferta specjalna

Jeżeli uważasz że żadna z naszych propozycji nie jest dla ciebie atrakcyjna zaproponują nam swoją opcje a my na pewno przeanalizujemy twoją ofertę i się do niej dostosujemy. Masz pytanie lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu jesteśmy do twojej dyspozycji.

    Myślisz o zleceniu wizualizacji doświadczonej pracowni? Napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

    Paweł Trzciński
    tel. 793208383