fbpx

POWIERZ NAM SWOJĄ NOWĄ WIZUALIZACJĘ!

Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie odpowiednia prezentacja Twojej oferty. Tworzymy wizualizacje, które zapadają w pamięć i sprawiają, że klienci nie mogą oderwać od nich wzroku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, dzięki którym skutecznie dotrzesz zarówno do inwestorów, jak i do klientów biznesowych czy indywidualnych.

Napisz do nas wiadomość lub umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Razem zwiększymy Twoje wyniki sprzedażowe!

Dlaczego powinieneś nawiązać z nami współpracę?

Twoja wizja jest dla nas najważniejsza

Podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem, ale nie narzucimy Ci swojego punktu widzenia.

Komunikacja i zrozumienie Twoich potrzeb

Damy z siebie 100%, aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania i cele.

Sprawna realizacja

Termin wykonania usługi dopasujemy do Twojego napiętego grafiku (najczęściej jest to ok. 14 dni od momentu podpisania umowy).

Rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami

Pracujemy na najnowszym oprogramowaniu. Jestem na bieżąco z branżowymi nowinkami.

Dbałość o detale

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego dopracujemy Twój projekt do perfekcji, nie pomijając żadnego, nawet najmniejszego detalu.

Dopasowanie do potrzeb klienta

Współpracujemy z wieloma deweloperami, architektami oraz projektantami wnętrz. Dopasujemy się również do Twoich oczekiwań!

Jak przebiegnie realizacja Twojego projektu?

Proces współpracy zazwyczaj zawiera 5 etapów. Jeżeli nawiążemy stała współprace proces zazwyczaj się skraca lub wydłuża wszystko zależy od twoich potrzeb i wymagań. Jednak na początku współpracy zanim dobrze się poznamy wygląda to jak poniżej.

1 etap

Zapoznamy się z Twoją wizją i wysłuchamy, jaki efekt chcesz osiągnąć. Następnie wycenimy projekt oraz ustalimy pełen zakres współpracy. Uzgodnimy też termin realizacji i podpiszemy umowę.

2 etap

Określimy ramy koncepcji wizualizacji. Ustalimy, jak dokładnie ma wyglądać Twój projekt. Wskażemy priorytety, aby nie pominąć żadnego ważnego dla Ciebie elementu.

3 etap

Przygotujemy ujęcia kamer, a następnie stworzymy wstępną wizję Twojego projektu.

4 etap

Przygotujemy próbną wizualizację. Ty ją ocenisz i przekażesz ewentualne uwagi, które wdrożymy w końcowym projekcie.

5 etap

Wykonamy gotową wizualizację z uwzględnieniem Twoich uwag, oczekiwań i potrzeb. Przekażemy Ci prawa autorskie do jej swobodnego wykorzystania.

    Myślisz o zleceniu wizualizacji doświadczonej pracowni? Napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

    Paweł Trzciński
    tel. 793208383