fbpx

Rzuty obiektów 3D / Rzuty aksonometryczne

Chcesz przedstawić projektowaną przestrzeń klientowi jeszcze przed jej powstaniem? Zadbaj, aby zrobić to w atrakcyjny sposób – pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!

Klient nie lubi widoku pustych ścian. Jeżeli zależy Ci na sprzedaży, nie pokazuj lokalu bez życia. Pozwól mu zobaczyć go w kontekście, pokaż, jak może wyglądać jego aranżacja. Wtedy zapamięta i wybierze właśnie Twoją propozycję! Narzędziem, którego potrzebujesz, są solidnie wykonane rzuty aksonometryczne. Wykonamy je dla Ciebie!

Rzuty obiektów 3D / Rzuty aksonometryczne lokalu i budynku

Pokaż klientowi przekrój całego mieszkania, budynku czy piętra! Możesz to zrobić dzięki wizualizacji 3D w formie rzutu i widoku z góry. Jedno spojrzenie wystarczy, by sprawdzić rozmieszczenie pomieszczeń i dokładne ułożenie mebli. Taki sposób prezentacji oddaje klimat wnętrza i pozytywnie wpływa na odbiór projektu.

Twój klient nie będzie musiał sobie wyobrażać, jak będzie wyglądać jego inwestycja. Po prostu to zobaczy! Taka prezentacja inwestycji jest nie tylko atrakcyjna dla oka, ale też – co nie mniej ważne – bardzo czytelna.

Zaprezentuj możliwości lokalu w wysokiej jakości!

Wykonane przez nas przekroje i rzuty 3D ukazują obiekty w sposób szczegółowy. Zawsze w odpowiedniej skali. Przez co skutecznie uwypuklą wszystkie jego zalety i istotne cechy. Twoi klienci będą mogli skutecznie ocenić, czy oglądane nieruchomości spełniają ich oczekiwania i szybko podjąć właściwą decyzję.

Dokładna cena usługi zależy od liczby rzutów oraz stopnia ich skomplikowania.

Chcesz zapytać o szczegóły i wycenę? Skontaktuj się ze nami!

    Myślisz o zleceniu wizualizacji doświadczonej pracowni? Napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

    Paweł Trzciński
    tel. 793208383