fbpx

Wizualizacje 360 – pozwól swojemu klientowi naprawdę poczuć przestrzeń!

Twoje projekty są solidnie wykonane i spełniają wszystkie standardy? Niestety, jeżeli nie zadbasz o ich właściwą prezentację, potencjalny klient nic nie zapamięta z Twojej propozycji.

Chcesz naprawdę przyciągnąć uwagę klienta i sprawić, by pokochał Twoja ofertę? Zaserwuj mu prawdziwe przeżycia! Zrozumieć to za mało. Jeżeli pozwolisz swojemu klientowi w pełni poczuć zaprojektowaną przez Ciebie przestrzeń, wyróżnisz się na konkurencyjnym rynku, a to w dłuższym okresie przełoży się na większy zysk.

Wizualizacje 360 – spacer po przestrzeni, której… jeszcze nie ma

Wizualizacje 360 są bardzo skutecznym, ale wciąż niedocenianym sposobem na prezentację projektu nowej nieruchomości. To jeszcze bardziej realistyczne rozwiązanie niż wizualizacje 3D. Panoramy 360 pozwalają całkowicie zatopić się w innym, dopiero powstającym świecie.

Wizualizacja 360 pozwoli pokazać całe oferowane pomieszczenie za pomocą jednego ujęcia. Taki obraz sferyczny doskonale sprawdzi się podczas prezentowania projektu jednego pokoju lub lokalu. Spacery wirtualne są oparte na kilku ujęciach 360. Tworzenie tego typu scen jest możliwe dzięki sprzętowi o odpowiedniej mocy przeliczeniowej oraz nowoczesnemu oprogramowaniu. W wyniku przepuszczenia ujęć przez specjalny program tworzę wizualizację, która umożliwia wirtualne przejście przez całe mieszkanie czy budynek jedynie za pomocą myszki.

Spraw, by Twój klient poczuł się, jakby już przechadzał się korytarzami swojej nowej inwestycji – za sprawą jednego kliknięcia!

Wizualizacje 360 do złudzenia przypominające rzeczywistość

W każdym projekcie zwracamy uwagę na wysoki poziom fotorealizmu oraz kompletną aranżację przestrzeni. Stworzone przez nas spacery wirtualne pozwalają użytkownikowi swobodnie poruszać się w całej dostępnej przestrzeni – niemalże tak, jak w rzeczywistości!

Dzięki naszemu doświadczeniu wykonamy projekt, który spełni wszystkie Twoje wymagania i pokaże odbiorcy obiekt od najlepszej strony. Doradzimy i przygotujemy  przykładowe rozwiązania, ale nie będziemy Ci ich narzucać. To Ty wybierzesz, co odpowiada Ci najbardziej!

Cena usługi zależy od liczby ujęć, jaką należy wykonać do przygotowania wizualizacji.

    Myślisz o zleceniu wizualizacji doświadczonej pracowni? Napisz do nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

    Paweł Trzciński
    tel. 793208383